Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MMP100JR-2R4
MMP100JR-2R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MMP100JR-2R4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MMP100JR-2R4
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 5% 1W MELF
Product parameter
Osa numero MMP100JR-2R4 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 5% 1W MELF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1211533 pcs Tietolomake MMP Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package MELF
Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sarja MMP
paneeli tila 2.4 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0207
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Sävellys Metal Film
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:MMP100JR-2K
  • valmistajat:Yageo
  • Kuvaus:RES SMD 5% 1W MELF
  • Varastossa:1425589
  • Osa#:MMP100JR-2R
  • valmistajat:Yageo
  • Kuvaus:RES SMD 5% 1W MELF