Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PSP500JB-91R
PSP500JB-91R
PSP500JB-91R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSP500JB-91R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSP500JB-91R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 91 OHM 5W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero PSP500JB-91R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 91 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 307583 pcs Tietolomake PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm) Sarja PSP
paneeli tila 91 Ohms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 91 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound