Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PSP700JB-22R
PSP700JB-22R
PSP700JB-22R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSP700JB-22R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSP700JB-22R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 22 OHM 7W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero PSP700JB-22R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 22 OHM 7W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 238866 pcs Tietolomake PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm) Sarja PSP
paneeli tila 22 Ohms Virta (wattia) 7W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Yksityiskohtainen kuvaus 22 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound