Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PSP7WSJB-220R
PSP7WSJB-220R
PSP7WSJB-220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSP7WSJB-220R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSP7WSJB-220R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 220 OHM 7W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PSP7WSJB-220R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 220 OHM 7W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84316 pcs Tietolomake PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.354" Square x 0.984" L (9.00mm x 25.00mm) Sarja PSP
paneeli tila 220 Ohms Virta (wattia) 7W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Yksityiskohtainen kuvaus 220 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound