Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PSP900JB-3K3
PSP900JB-3K3
PSP900JB-3K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSP900JB-3K3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSP900JB-3K3
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 3.3K OHM 9W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PSP900JB-3K3 Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 3.3K OHM 9W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74058 pcs Tietolomake PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) Sarja PSP
paneeli tila 3.3 kOhms Virta (wattia) 9W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3 kOhms ±5% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound