Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > PSP900KB-22R
PSP900KB-22R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSP900KB-22R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSP900KB-22R
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 22 OHM 9W 10% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero PSP900KB-22R Valmistaja Yageo
Kuvaus RES 22 OHM 9W 10% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 174661 pcs Tietolomake PSP, PSM Series Spec
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) Sarja PSP
paneeli tila 22 Ohms Virta (wattia) 9W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 22 Ohms ±10% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound