Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT0201FRE07511RL
RT0201FRE07511RL
RT0201FRE07511RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT0201FRE07511RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT0201FRE07511RL
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 511 OHM 1% 1/20W 0201
Product parameter
Osa numero RT0201FRE07511RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 511 OHM 1% 1/20W 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1454725 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0201
Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Sarja RT
paneeli tila 511 Ohms Virta (wattia) 0.05W, 1/20W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0201 (0603 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.010" (0.26mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 511 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film