Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT0402FRE0735K7L
RT0402FRE0735K7L
RT0402FRE0735K7L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT0402FRE0735K7L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT0402FRE0735K7L
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 35.7K OHM 1% 1/16W 0402
Product parameter
Osa numero RT0402FRE0735K7L Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 35.7K OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3750247 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja RT
paneeli tila 35.7 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.014" (0.35mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 35.7 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film