Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT0603FRE071K5L
RT0603FRE071K5L
RT0603FRE071K5L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT0603FRE071K5L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT0603FRE071K5L
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero RT0603FRE071K5L Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6179123 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja RT
paneeli tila 1.5 kOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W