Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT0603FRE0724R3L
RT0603FRE0724R3L
RT0603FRE0724R3L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT0603FRE0724R3L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT0603FRE0724R3L
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 24.3 OHM 1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RT0603FRE0724R3L Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 24.3 OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3168429 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja RT
paneeli tila 24.3 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 24.3 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film