Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT1206FRE07240KL
RT1206FRE07240KL
RT1206FRE07240KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT1206FRE07240KL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT1206FRE07240KL
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 240K OHM 1% 1/4W 1206
Product parameter
Osa numero RT1206FRE07240KL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 240K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5176488 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.25W, 1/4W Jännite - Breakdown 1206
Paksuus (Max) ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Sarja RT RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 1206 (3216 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RT1206FRE07240KL
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Moisture Resistant
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 240k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 240K OHM 1% 1/4W 1206