Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT1206FRE07267KL
RT1206FRE07267KL
RT1206FRE07267KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT1206FRE07267KL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT1206FRE07267KL
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 267K OHM 1% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RT1206FRE07267KL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 267K OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4695892 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Sarja RT
paneeli tila 267 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 267 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film