Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT1210BRD07124RL
RT1210BRD07124RL
RT1210BRD07124RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT1210BRD07124RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT1210BRD07124RL
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RT1210BRD07124RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 231523 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Sarja RT
paneeli tila 124 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 124 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film