Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT2512CKB07147RL
RT2512CKB07147RL
RT2512CKB07147RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT2512CKB07147RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT2512CKB07147RL
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 147 OHM 0.25% 3/4W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero RT2512CKB07147RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 147 OHM 0.25% 3/4W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 138183 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.25%
lämpötila kerroin ±10ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Sarja RT
paneeli tila 147 Ohms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 147 Ohms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Sävellys Thin Film