Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RT2512CKB07267RL
RT2512CKB07267RL
RT2512CKB07267RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RT2512CKB07267RL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RT2512CKB07267RL
Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 267 OHM 0.25% 3/4W 2512
Product parameter
Osa numero RT2512CKB07267RL Valmistaja Yageo
Kuvaus RES SMD 267 OHM 0.25% 3/4W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 154950 pcs Tietolomake RT Series Datasheet
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.75W, 3/4W Jännite - Breakdown 2512
Paksuus (Max) ±10ppm/°C Koko / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Sarja RT RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio 2512 (6432 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RT2512CKB07267RL
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Moisture Resistant
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 267 Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.25% Kuvaus RES SMD 267 OHM 0.25% 3/4W 2512