Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8F021AQB020SC
Z8F021AQB020SC
Z8F021AQB020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8F021AQB020SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8F021AQB020SC
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 52141 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
616 pcs
Product parameter
Osa numero Z8F021AQB020SC Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 52141 pcs Tietolomake Z8 Encore! XP F082A Series
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 8-QFN (5x6) Nopeus 20MHz
Sarja Encore!® XP® RAM Koko 512 x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 2KB (2K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 8-VDFN Exposed Pad Muut nimet 269-3657
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
I / O-numero 6 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko 64 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 8-QFN (5x6)