Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8F022APH020SC
Z8F022APH020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8F022APH020SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8F022APH020SC
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4985 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero Z8F022APH020SC Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4985 pcs Tietolomake Z8 Encore! XP F082A Series
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Nopeus 20MHz Sarja Encore!® XP®
RAM Koko 512 x 8 Program Memory Type FLASH
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 269-3349 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) I / O-numero 17
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko 64 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH