Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8F041ASH020EG
Z8F041ASH020EG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8F041ASH020EG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8F041ASH020EG
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Product parameter
Osa numero Z8F041ASH020EG Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4257 pcs Tietolomake Z8 Encore! XP F082A Series
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Nopeus 20MHz Sarja Encore!® XP®
RAM Koko 1K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 4KB (4K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Muut nimet 269-4132
Z8F041ASH020EG-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) I / O-numero 17
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 128 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH