Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8F042ASH020SC00TR
Z8F042ASH020SC00TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8F042ASH020SC00TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8F042ASH020SC00TR
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5343 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero Z8F042ASH020SC00TR Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5343 pcs Tietolomake Z8 Encore! XP F082A Series
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Nopeus 20MHz Sarja Encore!® XP®
RAM Koko 1K x 8 Program Memory Type FLASH
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Muut nimet Z8F042ASH020SC00T Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) I / O-numero 17
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko 128 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH