Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8F082ASH020EG
Z8F082ASH020EG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8F082ASH020EG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8F082ASH020EG
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC
Product parameter
Osa numero Z8F082ASH020EG Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4812 pcs Tietolomake Z8 Encore! XP F082A Series Z8 Encore! F08xA Series Brief
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Nopeus 20MHz Sarja Encore!® XP®
RAM Koko 1K x 8 Program Memory Type FLASH
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Muut nimet 269-4230
Z8F082ASH020EG-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) I / O-numero 17
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH