Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8F3201PM020EC
Z8F3201PM020EC
Z8F3201PM020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8F3201PM020EC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8F3201PM020EC
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4476 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero Z8F3201PM020EC Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4476 pcs Tietolomake Z8F640x/480x/320x/240x/160x Specification
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Nopeus 20MHz Sarja Encore!®
RAM Koko 2K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 32KB (32K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 40-DIP (0.620", 15.75mm)
Muut nimet 269-3173 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) I / O-numero 31
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH