Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8F6403FT020EC
Z8F6403FT020EC
Z8F6403FT020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8F6403FT020EC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8F6403FT020EC
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80QFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4917 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero Z8F6403FT020EC Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4917 pcs Tietolomake Z8F640x/480x/320x/240x/160x Specification
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Nopeus 20MHz Sarja Encore!®
RAM Koko 4K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 64KB (64K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 80-BQFP
Muut nimet 269-3182 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TA) I / O-numero 60
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH