Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Sulautetut - mikrokontrollerit > Z8PE002PZ010SC
Z8PE002PZ010SC
Z8PE002PZ010SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta Z8PE002PZ010SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero Z8PE002PZ010SC
Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 512B OTP 18DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4803 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero Z8PE002PZ010SC Valmistaja Zilog
Kuvaus IC MCU 8BIT 512B OTP 18DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4803 pcs Tietolomake Z8PE002 and Z8PE003 ErrataZ8PE002 Preliminary Specification
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Nopeus 10MHz Sarja Z8® Plus
RAM Koko 64 x 8 Program Memory Type OTP
Program Memory Size 512B (512 x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 269-1130 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) I / O-numero 14
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
EEPROM Koko - Yksityiskohtainen kuvaus Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP