Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > AS1353-18-T
AS1353-18-T
AS1353-18-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AS1353-18-T luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AS1353-18-T
Valmistaja ams
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero AS1353-18-T Valmistaja ams
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 81799 pcs Tietolomake AS13353,56
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) -
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 60dB (100Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet AS1353-18-TCT
AS135318T
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 180µA Nykyinen - Tuotos 150mA