Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > AS1375-BTDT-33
AS1375-BTDT-33
AS1375-BTDT-33
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AS1375-BTDT-33 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AS1375-BTDT-33
Valmistaja ams
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6TDFN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero AS1375-BTDT-33 Valmistaja ams
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 200MA 6TDFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 90927 pcs Tietolomake AS1375~
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 200mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package 6-TDFN (2x2)
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 6-UFDFN Exposed Pad
PSRR 85dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet AS1375-BTDT-33DKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 6-TDFN (2x2)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2µA Nykyinen - Tuotos 200mA