MNHU14-250DFIX-BOTTLE
MNHU14-250DFIX-BOTTLE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MNHU14-250DFIX-BOTTLE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MNHU14-250DFIX-BOTTLE
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 25PC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero MNHU14-250DFIX-BOTTLE Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 25PC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3047 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 14-16 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Scotchlok™
Pakkaus Bulk Muut nimet 00051128589076
3M161861
MNHU14-250DFIX-BOTTLE-ND
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Pituus - Kaiken 1.200" (30.48mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija -
Eristys Fully Insulated Heat Shrink sukupuoli Female
ominaisuudet Butted Seam Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Heat Shrink 25 PC