Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - pikaliittimet, pikaliittimet > MNHU18-250DFIK
MNHU18-250DFIK
MNHU18-250DFIK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MNHU18-250DFIK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MNHU18-250DFIK
Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero MNHU18-250DFIK Valmistaja 3M
Kuvaus CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 101443 pcs Tietolomake MNI18/14/10-250DFIMNHU10/14/18-250DFI
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 18-22 AWG
päättyminen Crimp Terminal Type Standard
Tab Leveys 0.250" (6.35mm) Tab Paksuus 0.032" (0.81mm)
Tab Length - Sarja Scotchlok™
Pakkaus Bulk Muut nimet 00054007063551
MNHU18-250DFIK (BULK
MNHU18250DFIK
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Pituus - Kaiken 1.200" (30.48mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant eristys Halkaisija -
Eristys Fully Insulated Heat Shrink sukupuoli Female
ominaisuudet Butted Seam Yksityiskohtainen kuvaus 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated Heat Shrink