Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - pariteetin generaattorit ja tammi > 74F402PC
74F402PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74F402PC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74F402PC
Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC 16-BIT GEN/CHKER 16DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 74F402PC Valmistaja AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus IC 16-BIT GEN/CHKER 16DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4878 pcs Tietolomake 74F402
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 4.5V ~ 5.5V
Toimittaja Device Package 16-DIP Sarja 74F
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Muut nimet 74F402 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Circuits 16-Bit Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Parity Generator/Checker
Nykyinen - Output Korkea, Matala 5.7mA, 16mA Perusosan osanumero 74F402