Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > 74F476AP
74F476AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74F476AP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74F476AP
Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 400MA 1 OHM TH
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4505 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero 74F476AP Valmistaja Bourns, Inc.
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 400MA 1 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4505 pcs Tietolomake 74F Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm) suojaus Unshielded
Sarja 74F Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 7.96MHz Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 91MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 400mA Nykyinen - värikylläisyys -