Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Rack-komponentit > DN-19TRAY-1-800-SW
DN-19TRAY-1-800-SW
DN-19TRAY-1-800-SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DN-19TRAY-1-800-SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DN-19TRAY-1-800-SW
Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus FIXED SHELF 800MM CABINET BLK
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DN-19TRAY-1-800-SW Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus FIXED SHELF 800MM CABINET BLK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4598 pcs Tietolomake DN-19TRAY-1-800-SW
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 6 lbs (2.7kg)
Ilmanvaihto Vented Tyyppi Shelf, Fixed
Koko / Dimension 20.670" L x 18.310" W x 1.180" H (525.02mm x 465.07mm x 29.97mm) Toimitustiedot Shipped from Digi-Key
Sarja Digitus® Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Metal, Steel Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
For Use With / Oheistuotteet Digitus® Cabinets ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Metal, Steel Shelf, Fixed 20.670" L x 18.310" W x 1.180" H (525.02mm x 465.07mm x 29.97mm) Black Väri Black