Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > Rack-komponentit > DN-19TRAY-2-1000SW
DN-19TRAY-2-1000SW
DN-19TRAY-2-1000SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DN-19TRAY-2-1000SW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DN-19TRAY-2-1000SW
Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus SLIDING SHELF 1000MM DEPTH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DN-19TRAY-2-1000SW Valmistaja ASSMANN WSW Components
Kuvaus SLIDING SHELF 1000MM DEPTH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4806 pcs Tietolomake
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 20 lbs (9.1kg)
Ilmanvaihto Vented Tyyppi Shelf, Sliding
Koko / Dimension 28.350" L x 19.000" W x 2.000" H (720.09mm x 482.60mm x 50.80mm) Toimitustiedot Shipped from Digi-Key
Sarja Digitus® Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Metal, Steel Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
For Use With / Oheistuotteet Digitus® Cabinets ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Metal, Steel Shelf, Sliding 28.350" L x 19.000" W x 2.000" H (720.09mm x 482.60mm x 50.80mm) Black Väri Black