Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 08055C822MAT2A
08055C822MAT2A
08055C822MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 08055C822MAT2A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 08055C822MAT2A
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 8200PF 50V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero 08055C822MAT2A Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 8200PF 50V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.037" (0.94mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 8200pF