Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 08055D104MAT2A
08055D104MAT2A
08055D104MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 08055D104MAT2A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 08055D104MAT2A
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V X5R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 08055D104MAT2A Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 0.1UF 50V X5R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4780 pcs Tietolomake X5R Dielectric Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.037" (0.94mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 0.1µF