Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 5WH103MECAI
5WH103MECAI
5WH103MECAI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5WH103MECAI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5WH103MECAI
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 5WH103MECAI Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5651 pcs Tietolomake Disc Ceramic Caps, Class III
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin Y5P (B) Koko / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Lead Spacing 0.236" (6.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 10000pF Sovellukset General Purpose