Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 5WH473ZOGAM
5WH473ZOGAM
5WH473ZOGAM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 5WH473ZOGAM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 5WH473ZOGAM
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 0.047UF 50V Y5P RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 5WH473ZOGAM Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP CER 0.047UF 50V Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5266 pcs Tietolomake Disc Ceramic Caps, Class III
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi -20%, +80% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin Y5P (B) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Disc
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads - Kinked
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapasitanssi 0.047µF Sovellukset General Purpose