Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali kondensaattorit > TAP104K035SCS
TAP104K035SCS
TAP104K035SCS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TAP104K035SCS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TAP104K035SCS
Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero TAP104K035SCS Valmistaja AVX Corporation
Kuvaus CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 344742 pcs Tietolomake TAP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Tyyppi Conformal Coated Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.177" Dia (4.50mm) Sarja TAP
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 478-1831 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Valmistaja Koko Koodi A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ominaisuudet General Purpose Epäonnistumisprosentti -
ESR (Equivalent Series Resistance) 26 Ohm Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm
kapasitanssi 0.1µF