Koti > Tuotteet > Muistikortit, moduulit > Solid State Drives (SSD) > 96FD25-S512-ITR4
96FD25-S512-ITR4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 96FD25-S512-ITR4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 96FD25-S512-ITR4
Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 512GB DDR3 2.5" SATAIII 5V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 172 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 96FD25-S512-ITR4 Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 512GB DDR3 2.5" SATAIII 5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 172 pcs Tietolomake SATA III 6Gb/s 2.5” SSD MLC
Kategoria Muistikortit, moduulit Paino -
Jännite - Supply 5V Tyyppi SATA III
Nopeus - Kirjoita 460MB/s Nopeus - Lue 560MB/s
Koko / Dimension 99.80mm x 69.80mm x 7.00mm Sarja -
Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi FLASH - DDR3 muistin koko 512GB
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Muotoseikka 2.5" Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - DDR3 2.5" 5V
Nykyinen - Max 643mA (Typ)