Koti > Tuotteet > Muistikortit, moduulit > Solid State Drives (SSD) > 96FD25-S80-INB1
96FD25-S80-INB1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 96FD25-S80-INB1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 96FD25-S80-INB1
Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 80GB 2.5" MLC SATAIII S3510
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 96FD25-S80-INB1 Valmistaja Advantech
Kuvaus SSD 80GB 2.5" MLC SATAIII S3510 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5984 pcs Tietolomake
Kategoria Muistikortit, moduulit Paino -
Jännite - Supply 5V, 12V Tyyppi SATA III
Nopeus - Kirjoita 110MB/s Nopeus - Lue 375MB/s
Koko / Dimension 100.45mm x 69.85mm x 7.00mm Sarja DC S3510
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi FLASH - NAND (MLC) muistin koko 80GB
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Muotoseikka 2.5"
Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Drive (SSD) 80GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V, 12V Nykyinen - Max -