Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > GPFC125GG
GPFC125GG
GPFC125GG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GPFC125GG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GPFC125GG
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 125W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero GPFC125GG Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 125W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4294 pcs Tietolomake GPFC125, GPFM125
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -12V
Jännite - Tuotos 3 12V Jännite - Tuotos 2 3.3V
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 6.00" L x 3.50" W x 1.50" H (152.4mm x 88.9mm x 38.1mm)
Sarja GPFC125 Virta (wattia) 125W
Muut nimet 271-2348 Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 4 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input tehokkuus 72%
Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V -12V 9A, 7A, 2.5A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 9A, 7A, 2.5A, 300mA