Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > GPFC125H
GPFC125H
GPFC125H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GPFC125H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GPFC125H
Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4954 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero GPFC125H Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva