Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > MPI-250-16
MPI-250-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPI-250-16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPI-250-16
Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 250VA CHAS MOUNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 860 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero MPI-250-16 Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 250VA CHAS MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 860 pcs Tietolomake MPI Series Datasheet
Kategoria Muuntajat Paino 6.8 lbs (3.1kg)
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 8V, Series 16V Jännite - Ensisijainen 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Laminated Core
päättyminen Style Terminal Block Koko / Dimension 104.80mm L x 104.90mm W
Sarja MPI Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual, Multiple Taps Virta - Max 250 VA
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 98.20mm
Nykyinen - Output (Max) Parallel 31.2A, Series 15.6A keskus Tap No