Koti > Tuotteet > Muuntajat > Tehomuuntajat > MPI-300-12
MPI-300-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPI-300-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPI-300-12
Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 300VA CHAS MOUNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 673 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero MPI-300-12 Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR LAMINATED 300VA CHAS MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 673 pcs Tietolomake MPI Series Datasheet
Kategoria Muuntajat Paino 7.8 lbs (3.5kg)
Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 6V, Series 12V Jännite - Ensisijainen 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
Jännite - Isolation 4000Vrms Tyyppi Laminated Core
päättyminen Style Terminal Block Koko / Dimension 104.80mm L x 113.10mm W
Sarja MPI Toisiokäämin (s) Dual
Ensiökäämin (s) Dual, Multiple Taps Virta - Max 300 VA
Asennustyyppi Chassis Mount Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 98.20mm
Nykyinen - Output (Max) Parallel 50A, Series 25A keskus Tap No