Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCRH127-821
SCRH127-821
SCRH127-821
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCRH127-821 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCRH127-821
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 820UH 680MA 1.64 OHM
Product parameter
Osa numero SCRH127-821 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 820UH 680MA 1.64 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 123251 pcs Tietolomake SCRH127 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) suojaus Shielded
Sarja SCRH127 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 820µH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Inductor 680mA 1.64 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.64 Ohm Max Nykyinen arvostelu 680mA
Nykyinen - värikylläisyys 600mA