Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > SCRH127/LD-181
SCRH127/LD-181
SCRH127/LD-181
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SCRH127/LD-181 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SCRH127/LD-181
Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 180UH 1.58A 299 MOHM
Product parameter
Osa numero SCRH127/LD-181 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 180UH 1.58A 299 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 114624 pcs Tietolomake SCRH127/LD Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) suojaus Shielded
Sarja SCRH127/LD Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 180µH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Shielded Inductor 1.58A 299 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 299 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.58A
Nykyinen - värikylläisyys 1.55A