Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 27.6SDMSJ25
27.6SDMSJ25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 27.6SDMSJ25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 27.6SDMSJ25
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 27.6KV 25AMP 2" DIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 72 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 27.6SDMSJ25 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 27.6KV 25AMP 2" DIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 72 pcs Tietolomake High Voltage DIN Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 27.6kV
Koko / Dimension - Sarja -
Vasteaika - Pakkaus -
Pakkaus / Case - Muut nimet 27-6SDMSJ25
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 25A