Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > 27.6SFMSJ50
27.6SFMSJ50
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 27.6SFMSJ50 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 27.6SFMSJ50
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 27.6KV 50AMP 3" DIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 105 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero 27.6SFMSJ50 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE 27.6KV 50AMP 3" DIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 105 pcs Tietolomake High Voltage DIN Datasheet
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 27.6kV
Koko / Dimension 2.992" Dia x 17.402" L (76.00mm x 442.00mm) Sarja -
Vasteaika - Pakkaus -
Pakkaus / Case - Muut nimet 27-6SFMSJ50
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Holder
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 50A