Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Irrota kytkinosat > CCPB-1-30CF
CCPB-1-30CF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CCPB-1-30CF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CCPB-1-30CF
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
(Yhdysvaltain dollareina)
6 pcs
Product parameter
Osa numero CCPB-1-30CF Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Piirin suojaus Jännite 600V
Tyyppi Fuse Carrier Sarja Cubefuse® CCPB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant nykyinen 30A
Liittyvät tuotteet
CCP1.50BK Image
  • Osa#:CCP1.50BK
  • valmistajat:Techflex
  • Kuvaus:SLEEVING 1.5" X 250' BLACK