CCPB-1-60CF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CCPB-1-60CF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | CCPB-1-60CF |
|---|---|
| Valmistaja | Bussmann (Eaton) |
| Kuvaus | SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 60A |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 6 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | CCPB-1-60CF | Valmistaja | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 60A | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite | 600V |
| Tyyppi | Fuse Carrier | Sarja | Cubefuse® CCPB |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 6 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | nykyinen | 60A |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
CCPB-1-40CF - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 40A - Varastossa:
- Osa#:
CCP80 - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
FUSE 80AMP 660V AC C.S.A. INDUST - Varastossa: