Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > FWH-016A6F
FWH-016A6F
FWH-016A6F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FWH-016A6F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FWH-016A6F
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 16A 600VAC
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero FWH-016A6F Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 16A 600VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4355 pcs Tietolomake FWH Series
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 600V
Koko / Dimension 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm) Sarja FWH
Vasteaika - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 48 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 16A luokka -