Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Sähköiset, Erikoisulakkeet > FWH-030A6F
FWH-030A6F
FWH-030A6F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FWH-030A6F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FWH-030A6F
Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 30A 500VAC
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero FWH-030A6F Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 30A 500VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5179 pcs Tietolomake FWH Series 500V
Kategoria Piirin suojaus Voltage Rating - AC 500V
Koko / Dimension 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm) Sarja FWH
Vasteaika - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Sulaminen I²t 145 Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 30A